SIEA obmedzila osobné konzultácie v centrách pre verejnosť

Marian Hanzel
By Marian Hanzel 12 marca, 2020 17:00

SIEA obmedzila osobné konzultácie v centrách pre verejnosť

Slovenská inovačná a energetická agentúra obmedzila osobné konzultácie vo všetkých konzultačných a poradenských centrách, ktoré spravuje. Centrá sú pre verejnosť uzatvorené, naďalej však vybavujú požiadavky klientov telefonicky, elektronicky a dokumenty doručené poštou.

„Centrá budú pracovať v obmedzenom režime do odvolania. K uzatvoreniu centier pre verejnosť sme pristúpili v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19 na Slovensku. Všetky potrebné informácie je naďalej možné získať počas stránkových hodín telefonicky alebo e-mailom,“ uviedol komunikačný manažér SIEA Stanislav Jurikovič.

Uvedené opatrenie sa týka centier národných projektov Žiť energiou, Zelená domácnostiam II, Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu a Zvýšenie inovačnej výkonnosti slovenskej ekonomiky.

SIEA odporúča klientom obmedziť osobný kontakt aj v rámci ďalších agentúrnych činností. V prípade nutnosti je potrebné zamestnancov vopred kontaktovať elektronicky alebo telefonicky.

SIEA odporúča obmedziť aj osobné doručovanie akýchkoľvek dokumentov na pracoviská SIEA a prednostne využívať zasielanie dokumentov elektronicky, prípadne cez e-schránku alebo prostredníctvom poštových služieb.

Príspevok je prevzatý z oficiálneho webu programu Zelená domácnostiam.

Marian Hanzel
By Marian Hanzel 12 marca, 2020 17:00

Najbližšie kolo v tomto roku za:

days
0
-20
-8
hours
-1
-4
minutes
-5
-1
seconds
-4
0